| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare! as vrea sa joc TDU 2, nu reusesc... cand incerc sa il instalez sel tot pana la sfarsit cand sa plece instalarea zice sa bag dvd-ul in daemon tools sa dau ok dar este pus dvd... cum trebuie facut? Maputeti ajuta? dau funda! Ms

1 răspuns:
| Lion_Rock_1996 a răspuns:

Verifica sa vazi daca nu e instalarea in doua jumatati... daca e atunci trebuie sa le bagi pe amandoua in daemond tools iar apoi cand iti cere sa bagi DVD-ul selectezi jumatatea a doua