| Greece2000 a întrebat:

Salut am si eu un router d link 615 si nu reusesc sa il instalez la sfarsit imi zice sa dezactivez firewall e dezactivat dar tot nu ma lasa sa continui instalarea cum as putea sa il instalez?

4 răspunsuri:
| mariusmac85 a răspuns:

Hristos A Inviat! Buna ziua cati ani ai?
Intra pe acel ip unic sau direct din softul de pe cd, la ce operator de internet esti? e posibil daca ai cu parola trebuie sa iei legatura cu ei sa iti schimbe MAC-ul(Phisical Network Adress) si eu tot D-Link 615 am si sunt multumit,nu am probleme cu el,da restart din cand in cand la pc/laptop cand instalezi un program,mai ales cand configurezi internetul,ai si modem,ori stick special de la operator gen Vodafone,Orange,telekom(ex cosmote) sau clicknet cum vrei sa-i spui,upc, rds-rds, zapp, etc?
Sper ca am putut sa te ajut
Daca nu merge, anunta-ma
O zi binecuvantata
Marius

| AndreiSerban1993 a răspuns:

Lasa-l sa treaca prin firewall

| Greece2000 explică (pentru AndreiSerban1993):

Pai cum naiba ca e dezactivat antivirusul si cel din pc? chiar nu inteleg ce nu e bine

| AndreiSerban1993 a răspuns (pentru Greece2000):

Trimite-mi mesaj cu linkul la profilul tau de facebook. vorbim mai multe acolo