| Denisadrian56 a întrebat:

Salut, merita sa fac schimb? Am un laptop Gaming Acer Nitro 5 AN515-44 cu
procesor AMD Ryzen 7 4800H pana la 4.20 GHz,
15.6", Full HD, 144Hz, 16GB, 512GB SSD, NVIDIA
GeForce GTX 1650Ti 4GB, Windows 11 Pro,
Obsidian Black, si daca l-as schimba as primii un ps5 cu jocuri, pc cu i5 2500, gtx 1060 hdd 1tb, ssd 200gb si un monitor.

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Din punctul meu nu merita un astfel de schimb, mai ales ca este dubios ca cel care iti da un PS5 iti da si un PC bunicelwinking

eu zic lasa laptopul si cumpara-ti in viitor daca te incanta o consola precum PS5!
acum vei da vrabia din mana pe cioara de pe gard!

| NLS a răspuns:

Eu nu as face o asemenea prostie.
Mai ales daca are 2 sloturi fizice de RAM (si nu vreo placa lipita de palaca de baza).
Pe acel laptop poti face lucruri pe care nu le poti face pe niciunul dintre "noile" vechi produse primite.