| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare : de ce nu mai merge 7? Atunci cand intru in el imi apare ceva si nu pot intra pe el. Ce trebuie sa fac sa mearga iar?

Răspuns Câştigător
| 1DobreMihai1 a răspuns:

Pai cel mai bine ti l-ai reinstala!
Si daca ai ceva mai important pe el windows 7(daca la asta te referi) o atributie interesanta in care iti poti salva fisierele pe winowsul nou deci nu vei pierde continutul!
Dar daca nu ai nimic important este recomandat sa nu iti transferi fisierele pentru ca poate fi vorba de un virus ce ameninta acel windows sau o eroare a lui!