| anonim_4396 a întrebat:

Am o placa video Ati Radeon Sapphire HD5450 PCI Express 2. 1 si cand o bag in placa de baza nu o recunoaste adica imi da no signal pe monitor! Am o placa de baza asrock 945gcm-s! ATENTIE SLOTUL PCI EXPRESS E BUN GARANTAT LA FEL SI PLACA VIDEO dar trebuie facute nu stiu ce setari!

2 răspunsuri:
| Energyboy a răspuns:

Pai ai instalat driverul de placa video? Poate de aia nu ti-o gaseste.

| NimeniAltul109090 a răspuns (pentru Energyboy):

Este instalat! sunt ceva setari in bios....sau ceva de genu straight face