| mircea19 a întrebat:

Am o placa video Nvidia geforce gtx 260 de 6 luni.De saptamana trecuta mi se tot inchide ecranul, apar tot felul de dungi verticale si orizontale, si sacadeaza foarte tare.Nu am caratat-o de cand am luat-o si-o am observat ca se misca putin in suportul acela.Am reinstalat windowsul iar aceeasi problema si imi tot apare Display driver stopped responding and has recovered.Va rog spuneti-mi o sulutie pentru a rezolvao eu.

Răspuns Câştigător
| YoChriss a răspuns:

Linii ca in unele poze de aici? https://www.google.ro/......ps?/search Inseamna ca s-a stricat. O poti duce la reparat, sau iti poti lua alta, altfel se va defecta tot pc-ul. Funda?

1 răspuns:
| Silviu_Gicovanu_1995 a răspuns:

Nu vreau sa te sperii, dar am avut aceeas problema si dupa un timp mi s-a ars cu totul.