| IdontKnowIt a întrebat:

Am o problema cu pc-ul si sper sa ma puteti ajuta.
De curand mi-am reinstalat windows-ul si deja a inceput sa imi faca cateva probleme.
Deseori ecranul devine negru si imi apare ca nu are semnal,isi revine,dupa care jos in partea dreapta imi apare o casuta : " Display driver stopped responding and has recovered / Display driver NVIDIA Windows Kernel Mode Driver, Version 306.97 stopped responding and has succesfully recovered"

Va rog, daca ma puteti ajuta, astept raspunsuri.
Multumesc

Răspuns Câştigător
| Stoican_Petrisor_1990 a răspuns:

Driverul de la placa video este de vina. Daca a fost instalat automat de catre windows, cel mai indicat este sa intri pe pagina celor de la nVidia si sa descarci ultima versiune de driver specifica placii tale video.

4 răspunsuri:
| radu75 a răspuns:

Reinstaleaza placa video de pe drivere...

| valintinvalic2011 a răspuns:

Are probleme windowsul si merge greu si poate fi si de la calculator incearca si schimbi windosul dar sa fie un windows bun cu toate driverele si va fi totul bine happyhappy

| valintinvalic2011 a răspuns:

Sau displai driver stopped sau daca ai drivere bune incearc a sa le pui happy funda?

| IdontKnowIt explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri!