| MasterOfShadown a întrebat:

Am o placa video R9 270x 2gb mergea perfect dar dintr-o data a inceput sa apara linii, purici de astea si am scos placa avea pe partea care o bagi in placa de baza (placuta aia galbena/ nu stiu cum se cheama) avea o liniuta neagra ca si cum s-ar fi ars sau ceva. Cand deschid calculatorl se aprinde bine cand apare windows starting ceva de genul nu se vede bine se vede in purici etc si dupa se da restart. Ami poate spune cineva daca asta este problema de la placa video adica daca e posibil sa fie arsa sau ceva.

Răspuns Câştigător
| TheKiller1 a răspuns:

Nu ai foxato destul de bine. liniuta neagra o am si eu asa este de la placa stiu despre ce vorbesti. Sau daca o ai injur de un an duo la un specialst sa schimbe pasta termoconductoare sau schimbo tu daca crezi ca o sa stii.