| pusExDexwalle2013 a întrebat:

Mi-a dat un prieten un volan Genius Speed Wheel 3 Vibration pe gratis. Problema e că, tot imi dă eroarea asta:
http://i.imgur.com/LQTSnXZ.jpg

Mi-a mers o sigunra data cand mi s-a instalat driverul, l-am testat pe ETS 2 dar, nu mai mi-a mers.
Dau funda.

3 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

L-ai nenorocit, l-ai scapat cumva? l-ai busit? Incearca sa dezinstalezi driverele sa scoti din acel usb port sa il bagi in altu sa dai restart la pc sau in cel mai rau caz sa il pui intr-un loc negru si rece si sa il dai uitarii.

| pusExDexwalle2013 explică (pentru EnvyU):

Nu l-am scapat, dar volanul are 5 - 6 ani...

| EnvyU a răspuns (pentru pusExDexwalle2013):

Ai facut asa cum ti-am zis? cu bagatu usb-ului in alt loc? am cautat pe net si am mai vazut pe altii cu aceeasi eroare si pe alt windows gen xp acelasi volan, deci sigur o fi de la volan. mai incearca sa te joci cu driverele in cel mai rau caz daca vrei neaparat reinstaleaza windowsu.