| razex16 a întrebat:

Am o problema cand incerc sa ma loghez pe messenger imi zice asa ce trebuie sa fac? we can't sign you in to yahoo messenger .there might be a problem with your internet connection .make sure you computer is connected to the internet .click troubeshoot to begin a series of tests to try to diagnostic the connetction problem

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Nu puteti să vă conectaţi la Yahoo Messenger, aveti o problemă cu conexiunea la internet. asiguraţi-vă că, computerul este conectat la Internet. Faceţi clic pe troubeshoot să înceapă o serie de teste pentru diagnosticarea problemei.