| Voinea_Catalin_1985 a întrebat:

Am o problema cu battlefield 3 imi merge sacadat si cel putin andeplinesc cerinte de sistem procesor core 2 duo e8400- 3mhz 4 gb ram ddr2 placa video palit (nVIDIA) gt730 2gb 128 bit ddr3 va multumesc astept raspuns

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Placa video e o petarda. Depinde si de setari si rezolutie. BF3 totusi nu e csgo sau alta pocnitoare...

3 răspunsuri:
| MarianM009 a răspuns:

Incearca setari mai mici....eu as schimba RAM-ul daca as fi in locul tau ca nu este scump. RAM DDR2 e slabut.

| Lascau_Alex_1996 a răspuns:

Descarca un booster de fps de pe net si da setarile mai mici

| Voinea_Catalin_1985 explică:

Salut va multumesc pentru raspunsuri clar am sa revin la vechea mea placa video ati radeon sapphire hd 4850 512mb pe 256bit gddr3 desi nu are directx 11 sau 12 are doar directx10 multe din jocuri cer directx11 sau 12 dar momentan mergem asa pana la urmatorul update daca se poate as vrea o lista cu niste jocuri ce ar putea merge pe comfiguratia pe care o am va multumesc anticipat