| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu CS 1.6

De fiecare data cand imi pornesc calculatorul si am chef sa ma joc CS,imi porneste,ma joc linistitn,dar dupa ce ies din el si incerc sa intru din nou,nu porneste,nu face nimic.
Desigur,ca sa rezolv problema,trebuie doar sa dau restart,dar ideea este ca odata ce ies din el,nu mai pot intra fara sa dau restart la PC, si e foarte stresant, aveti solutii?

Multumesc in avans.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da haideti ma, raspundeti si voi ca am si eu nevoie de ajutor.

| M3GAM3 a răspuns:

Depinde de unde e luat Cs-ul
Iti recomand un site bun de pe care poti lua orice plugins skins maps servere
Un site numai cu CSuri facute bine
Deci sa revenim la problema poate fi din cauza Crack-ului am patit la mai multe jocuri :(
http://resursecs.com/

| anonim_4396 explică (pentru M3GAM3):

Aceas problema o am si cu acesta.