| Yonut_Virgil_C._1990 a întrebat:

Am o problema cu GTA San Andreas mi-am bagat un mod si cand intram in GTA se deschidea dar se bloca cand ma jucam si am sters modul acum cand intru in GTA imi apare negru tot ecranul si nu stiu dc va rog spuneti-mi daca stiti sunt disperat daca aveti vreo idee sau stiti ce trebuie facut spuneti-mi va rog!

Răspuns Câştigător
| InvincibleKillZ a răspuns:

Daca vrei ca misiunile sa nu se stearga, intra in My Documents si copiaza folderul "GTA San Andreas User Files" apoi pune-l pe dekstop. Acel folder contine tot ce ai facut tu in joc. Dupa asta, dezinstaleaza jocul si instaleaza-l din nou. Dupa ce ai facut acest lucru, pune folderul pe care l-ai pus pe Dekstop "GTA San Andreas User Files" in My Documents si da-i replace. Progresul tau va fi salvat deoarece in folderul GTA San Andreas User Files sunt toate misiunile si tot ce ai facut tu intr-un fisier.

3 răspunsuri:
| robertdima a răspuns:

Salut! Nu te panica ca nu-i mare lucru. Fa urmatorul lucru pentru a rezolva problema: dezinstaleza jocul si sterge tot ce tine de GTA. Apoi instaleza jocul din nou si ai sa vezi ca o sa-ti mearga

| Yonut_Virgil_C._1990 explică (pentru robertdima):

Dar eu am toate misiunile facute si daca il dezistalez nosa mai am salvarea cu misiunile terminate si m-am chinuit foarte mult sa fac misiunile si am multe chesti pe acea salvare si de asta nu vreau sal dezistalez nu este alta cale de al repara?!

| InvincibleKillZ a răspuns (pentru Yonut_Virgil_C._1990):

Daca vrei ca misiunile sa nu se stearga, intra in My Documents si copiaza folderul "GTA San Andreas User Files" apoi pune-l pe dekstop. Acel folder contine tot ce ai facut tu in joc. Dupa asta, dezinstaleaza jocul si instaleaza-l din nou. Dupa ce ai facut acest lucru, pune folderul pe care l-ai pus pe Dekstop "GTA San Andreas User Files" in My Documents si da-i replace. Progresul tau va fi salvat deoarece in folderul GTA San Andreas User Files sunt toate misiunile si tot ce ai facut tu intr-un fisier.