| cipriionut a întrebat:

Am si eu o problema la calculator. Il deschid si merge pana cand trebuie sa imi apara ce este pe desktop dupa care imi apare ecranul negru si nu mai merge. Ce este de facut in acest caz? Va rog mult ajutati-ma. Sunt disperat si nu stiu ce sa mai fac. Aceasta intrebare am pus-o de pe laptop dar problema asta o am la pc.

2 răspunsuri:
| skama18 a răspuns:

Service. ca sa nu umbli tu in el k nu cunosti presupun atat timp cat ai pus intrebarea

| ir3al a răspuns:

Probabil firul acela care vine din unitate in ecran, nu face conexiune,, am patit si eu, incearca sa umbli la el