| DeathLord93 a întrebat:

Am o problema cu laptopul si anume mi se opreste brusc
Merge bine virusi nu are windows-ul e la zi are cateva luni doar ca vad ca atunci cand scade bateria se opreste brusc
Dupa ce ii bag incarcatorul merge bine se incarca nu mai are nici o problema
Ce arr putea fi? Mentionez ca atunci cand se opreste mai are cam 25 30 % baterie

2 răspunsuri:
| Alexuţ02 a răspuns:

Probabil se incinge prea rau, incearca sa te duci la service sa iti curete praful acumulat, instaleaza windowsul din nou apoi achizitioneaza un cooler pentru el..gasesti pana in 50 lei fara probleme.

| DeathLord93 explică:

O sa o fac si pe asta dar nu mi explic deloc ce arr fi uite acum cand iti scriu merge perfect