| EoAl3x a întrebat:

Am o problema cu metin2Ro pe laptop.De fiecare data cand caracterul meu se afla in map 1 (sau acolo unde te da cand incepi) si eu incerc sa intr uma scoate.Insa atunci cand intra un prieten de pe PC lui pe contul meu si ma duce vale, dupa ce iese eu pot sa intru pe joc.Deci pe scurt, daca caracterul meu este in map 1 si eu incerc sa intr unu ma lasa, dar daca este in alta mapa imi permite sa intru.Aceasta problema o am pe laptop.Cel mai bun raspuns are FUNDA!

1 răspuns:
| FreshMint a răspuns:

De obicei, pe metin2ro e foarte mult lag in map1 ca sunt peste 1000 de playeri in map1 pe ch1. Intra pe ch4 map1 si vezi daca te scoate. Daca tot face asa cauta probleme asemanatoare pe forumul metin2ro. Bafta