| PiruiAndrei1994 a întrebat:

Am windows xp! Am o problema cu codurile la cs! Intru in cs, dau pe leis si cand dau pe cs nu imi intra in el! ajutati-ma Va rog ajutati-ma!
Funda!

2 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Ai raport! Nu ai voie asemenea intrebari. Du-te fiule si joaca fara coduri ca e mai fain fara coduri, daca folosesti cod ce rost mai are jocul? Doar cei slabi folosesc coduri.

| PiruiAndrei1994 explică (pentru DenisIonut01):

Frate eu am pus o intrebare te rog imi raspunzi sau nu de vreau sa joc cu aime treaba ta?