| anonim_4396 a întrebat:

de un timp sunetul de la pc nu mai functioneaza si se aude doar un bazait in loc de sunet...nu boxele sunt problema (merg conectate la telefon sau alt pc)
cum as putea rezolva problema?

6 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Holbeaza-te la soft, probabil ai setat outputul aiurea. Se mai intimpla.

| Blakc a răspuns:

E foarte simplu si mie mi s-a intamplat. Scoti sau invarti cablul de la boxe unde este conectat in unitate pana nu se mai aude bazaitul si vei auzi sunetul clar. Funda?

| anonim_4396 explică (pentru Blakc):

Am spus ca nu e de la boxe geniule...si daca pun casti e la fel...problema e la soft

| andrey2323 a răspuns:

Reinstaleaza placa audio.

| anonim_4396 explică (pentru andrey2323):

Habar nu am cum sa fac asta

| andrey2323 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai trebuie sa ai un cd cu drivere si instaleaza din nou realtek.