| Măduuțaa a întrebat:

Am o mare problema! Nu se mai aude nimic la laptop! Placa de sunet mergea si sunetul s-a oprit! Nu e dat pe mut sau altceva si mai am ceva si cu videoclipuri-le! Merg vreo 2-3 secunde si dupa se opresc si trebuie sa dau mai departe sa mearga! Ce sa faccc?

8 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Reinstaleaza driver-ul de sunet! In functie de modelul laptop-ului, ar trebui sa il gasesti pe site-ul oficial! Succes! http://laptopnews.ro/download-drivere-laptop

| Măduuțaa explică (pentru laptopnews):

Mersi,dar l-am restartat si a mers laughing))).

| laptopnews a răspuns (pentru Măduuțaa):

Cu placere! Pe viitor daca mai ai astfel de probleme stii ce sa faci! happy

| DjYeti a răspuns:

Aceeași problemă am avut-o și eu zilele trecute și am reinstalat windowsu. acum merge foarte bine. Te sfătuiesc să faci la fel

| gsjsjjs a răspuns:

Probabil e de la Flash Player big grin

| MrPink a răspuns:

E laptop sh si de aia!

| AcelasiEu3 a răspuns:

Faza cu videoclipurile e de la net, il ai foarte slab si incarca foarte greu iar cu sunetul dezinstaleaza driverul audio si instaleazal din nouwinking sper ca te-am ajutat

| AcelasiEu3 a răspuns:

Nu trebuie sa reinstalezi windowsu ca sa ati mearga placa audio, doar trebuie sa dezinstalezi driverul din control panel si sa il instalezi inapoi daca ai cd..cred ca aiwinking