| MinyMika a întrebat:

Am o problema cu facebook-ul. De ceva timp cand ma loghez imi apare uneori o caseta in care zice ca adresa de mail nu e buna si sa introduc alta pentru siguranta. Problema este ca vreau sa imi fac un nou cont yahoo, si am vazut ca mai nou trebuie sa iti introduci si numarul de telefon, ceea ce nu prea imi convine, adica trebuie sa platesc sau ceva de genul? Informati-ma cat mai rapid va rog, dau funda.

2 răspunsuri:
| uninvited66 a răspuns:

Introdu numarul de telefon, iti asiguri contul mult mai bine asabig grin

| MinyMika explică (pentru uninvited66):

Dar sper ca nu o sa trebuiasa sa platesc ceva