| Cristian_Alex_2001 a întrebat:

Am o problema cu un joc vechi. Jocul mergea foarte bine prima oara cand l-am pornit, dar mai tarziu m-am gandit sa dau rezolutia la 1600x900 desi laptopul meu are doar 1366x768. Atunci mi-a dat crash si nu mai pot sa intru in joc. Iar cand vreau sa il deschid imi da o eroare: Hardware acceleration not found. Ce sa fac? Va rog ajutor!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai click dreapta, propietati si dai sa ruleze pe 640x480 sau ceva de genu dupa care iti dau tu rezolutia inapoi.