| Freakada a întrebat:

Am o problema cu YM, bag pass si id dar nu mi se conecteaza, arata ca se conecteaza dar imediat mi se sterge pass si id, daca bag pass gresit zice ca e gresit. Patesc asta de 1 saptamna, am sters mess, l`am reinstalat si tot asa, ieri am fost la un prieten si acolo aceeasi problema, dar cu alte id`uri pot intra, si in id meu pot intra in mail sau de pe meboo, ce e de facut? multumesc happy

1 răspuns:
| Noitrex a răspuns:

Poate tia spart cineva parola happyrolling on the floorrolling on the floor nu nu cred si eu am patit o zi asa da dupa aia a 2 zi cand am intrat a mers nu stiu dc