| edyxxlnegruu a întrebat:

Salut am si eu o mare problema, am reinstalat windowsu am bagat xp sp3 am instalat driverele, browseru merge bine dar nu merge messengeru adica nu se conecteaza bag id si pass si sta asa. si nici site-u de la mess nu merge adica cand e sa intru pe mail si vreau sa mentionez ca nici sa descarc messengeru de pe site-u oficial cand dau download now imi da o eroare ca nu s-a putut conecta si a trebuit sa il iau de pe alt site. deci va rog mult ajutavima

4 răspunsuri:
| jabiilord a răspuns:

De obicei eu patesc asa ceva atunci cand folosesc proxy la internet. daca ai asa ceva incearca fara sau cu un alt proxy.
De asemenea vezi sa nu ai ceva probleme cu fisierul hosts.
Uite aici un utilitar care il repara:
http://www.tutorialepc.ro/......-tool.html

| Xu_Ale_1995 a răspuns:

Stiu ca si eu am avut odata problema asta si am rezolvat-o schimband data de la pc(in bios/in windows) deoarece era pusa aiurea

| edyxxlnegruu explică (pentru Xu_Ale_1995):

Degeaba nu merge.straight face

| edyxxlnegruu explică:

Tot nu merge am schimbat si ora si data dar degeaba