| NuConteaza_6164 a întrebat:

Hei...deci...Am o problema. Mi am reinstalat windows-ul si nu ma mai lasa sa intru pe mess. Imi spune ca nu e corecta parola si am incercat sa intru pe mail si acolo imi zice ca am contul protejat nu stiu ce si ca trebuie sa raspund la intrebarile alea (la care am dat raspunsul cand mi-am facut id ul ) dar nu mai tin minte raspunsurile! P.S pe telefon pot intra pe id cu parola mea.
Deci, stiti cumva ce pot sa fac?

3 răspunsuri:
| danishor a răspuns:

Daca nu tii minte intrebarile si nici parola mai e o singura solutie in afara de a-ti face alt id, daca mai stii adresa de e-mail cu care ti-ai facut contul poti cere o recuperare. daca stii cand faci un id iti cere o adresa de e-mail referala.

| NuConteaza_6164 explică (pentru danishor):

Am incercat dar tot imi cere o intrebare. sad

| StefanyaSteFf a răspuns:

Incearca sa schimbi parola pe care o ai acum sau daca nu merge instaleaza alt windows