| Madafaka_Cristian_1990 a întrebat:

Am o problema, dupa ce reinstalez windowsul, dupa 1-2 luni pc-ul merge mai greu, jocurile (csgo) nu le mai pot juca bine, de exieri era totul bine, mergea csgo in 70 fps constant, pana azi cand coboara pana la 30 si merge foarte greu pt cateva secunde.

Idei? Cum sa fac sa-si revina? Nu mai vrea sa reinstalez windowsul.

Cel mai bun raspuns ia FUNDA! Cititi tot!

1 răspuns:
| TheHunterMan a răspuns:

Scaneaza pc-ul cu un antivirus si daca nu gaseste nimic ai putea sa stergi registrii cu un program. Daca nu da roade fa-ti o partitie separata fata de cea a windows-ului si formateaza-l mai des(maxim o data pe luna)