| marcel1999 a întrebat:

Am si eu o problema cu monitorul. De cateva zile tot se stinge vreo 3 secunde si apoi merge, calculatorul fiind pornit. Azi cand am pornit calculatorul a mers pana s-a pornit windowsul apoi s-a stins de tot, nici ledul nu mai arde. Am verificat cu alt monitor dar acela mergea. Care o fi problema? Dau funda!

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Monitorul e defectră sursa de alimentare, arsi condensatorii, mergi la un electronist cu el, si cu 80 lei il ai reparat.

| stefanvladvlad a răspuns:

E cam expirat monitorul happy