| UndergroundFolklore a întrebat:

Am o problema foarte mare cu netul.Acum cateva zile fratele meu a reinstalat windows-ul si mergea totul perfect.Doua zile dupa asta am platit netul si a venit un tip sa faca reconectarea.A umblat la cabluri, nu stiu ce a mai facut el pe acolo, dar de atunci imi merge netul foarte foarte greu.Pe orice pagina as da click, se incarca foarte greu si ajung sa inchid totul de nervi.Am ajuns sa le spun prietenilor sa-mi download-eze melodii ca netul meu e prea praf.
Credeti ca e de la cei care au facut reconectarea? Sa ma duc sa vorbesc cu ei sau sa reinstalez iar windows-ul?

5 răspunsuri:
| sensualus a răspuns:

Pai ink nu i-aui luat la intrebari sa verifice conexiunea?laughing

| DeathReaper a răspuns:

Hmmm.Ti-a schimbat mufele? Daca da ai grija sa nu fie mai mici decat cele de prima data[mai mici ma refer la putere]Sau reinstaleaza win, nu iti ia mult, mie mi-a luat mai putin de 10 minute happy

| MihaiElenaP a răspuns:

Am avut si eu odata asa probleme fara sa vina nimeni sa umble tot dupa ce am reinstalat windows-ul si am constatat ca este din rooter.Am resetat rooterul si pe urma a mers la fel de bine.

| Rusu_Cozmin_1995 a răspuns:

Pei reinstaleaza windowsul si daca merge la fel cheamai pe aia..parerea mea happy