| Tiger_Red_1997 a întrebat:

Am si eu o problema... Reinstalez un windows 7, instalez tot drivere, placa de baza, toate programele, toate chestiile. Ii dau restart merge... Dupa ce il inchid se daschide pana la starting windows si nu se mai incarca si am reinstalat windows-ul de 4 ori deja ce sa fac? Dau funda la raspunsul bun! Multumest anticipat!

Răspuns Câştigător
| supermdmario a răspuns:

Verifica daca nu este vreo problema cu hardul sau cu vreo alta componenta instalata recent. poate fi si de la vreun driver incompatibil sau vreun fisier de system.
uite aici mai multe detalii http://windows.microsoft.com/......-not-start
expandeaza cel de-al doi-lea rand si citeste cu atentie.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat