| crystall21 a întrebat:

Am o problema foarte mare sad Sper sa ma ajutati.
Deci acum 2 zile cand intram in cs mergea totul bine, intram pe toate serverele din cs 1.6 dar acum... nu mai pot sa intru pe anumite servere pe care intram cel mai des. Nu a fost asa niciodata... De la ce poate fi? La toata lumea merge acel server si doar la mine nu merge. Va rog sa ma ajutati. FUNDA!

2 răspunsuri:
| dominyksk a răspuns:

Incearca sa reinstalezi cs iar daca nu merge ia alta versiune big grin

| crystall21 explică:

E pe steam. l-am reinstalat dar oricum nu merge. Serverele sunt hostate la acelasi host, si doar acele servere nu merg. Solutie?