| Ady_7174 a întrebat:

Salut si un an nou fericit si plin de impliniri tuturor!
Am o problema, acum cateva zile mi-am downloadat un server de mu online si cand vreau sa intru pe server imi merge sacadat, tin sa mentionez ca pe toate serverele am aceeasi problema deci cred ca e ceva de la pc meu.Va rog frumos sa ma ajutati deoarece imi place foarte mult acest joc mmorpg.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Spark a răspuns:

Pai man, in primul rand la multi ani! Si problema, Da este la calculator... Placa-videohappy Cumpara-ti alta si totul e ok...

4 răspunsuri:
| Ady_7174 explică:

Pai pc e nou nu cred ca e de la placa video deoarece celelate jocuri mmorpg imi merg destul de bine

| Ady_7174 explică:

Spark, pc e nou si nu cred ca e de la placa video deoarece alte jocuri mmorpg imi merg destul de bine

| Ady_7174 explică:

NVIDIA GeForce 8400GS, 1 GB asta e placa video, eu zic ca e buna, ceea ce inseamna ca e de la altceva, plz va rog sa ma ajutaticrying

| Ady_7174 explică:

Intradevar a fost de la placa video, dar trebuia doar sa instalez alt driver, multumesc spark.