| Solonceni1996 a întrebat:

Am o problema! In Euro Truck simulator 2 volanul de la taste se misca foarte incet, aproape de loc? de ce? si va rog spuneti-mi cum sa rezolv problema?

3 răspunsuri:
| dulgherunicu a răspuns:

Intra in setarile jocului si gasesti configuratorul pentru joistyk, tastatura si mouse si volan si urmeaza pasii.

| Matherss_Marshall_1994 a răspuns:

Am si eu o problema in Euro Truck Simulator 2 ..merge cat mergee iar dupa aia dintr-o data mi se strica motoru si nu stiu dc thinking ..stie careva cv?

| Ionutz_Raul_1995 a răspuns:

Salut.si eu am o problema, cand il instalezi prima data iti cere product key, m-am jucat linistit pana pe la lvl 5 si acum zice ca a expirat trial mode...si cand bag key product nu merge?! de ce?