| Satyr666 a întrebat:

Am o problema la Counter Strike(goiceasoft)
Clickez pe orice si imi intra intr-un server chiar daca apas pe "quit" imi intra pur si simplu intr-un server, nu stiti cum as putea remedia acest lucru?, FUNDA!

Răspuns Câştigător
| chronoStrix a răspuns:

Mai bine descarcai de pe net gamemenu.res il copiai in cstrike/resources, il faceai read only si gata... Nu ti se mai schimba meniul! Daca reinstalezi cs-ul si intri iar pe un server care iti modifica meniul il reinstalezi iar? Daca ai nelamuriri da-mi un raspuns!

2 răspunsuri:
| a1m3r a răspuns:

Ai intrat pe un sv si tia ramas bagat bindu reinsteleaza csul, sau ia-ti steamwinking

| Satyr666 explică:

Incerc, daca merge ai fundahappy

| chronoStrix a răspuns (pentru Satyr666):

Mai bine descarcai de pe net gamemenu.res il copiai in cstrike/resources, il faceai read only si gata... Nu ti se mai schimba meniul! Daca reinstalezi cs-ul si intri iar pe un server care iti modifica meniul il reinstalezi iar? Daca ai nelamuriri da-mi un raspuns!