| CristiEND a întrebat:

Am si eu o problema la counter-strike.
Cand activez un config sau cand apas `(mai rar cu `). Imi intra automat pe un server. ce as putea face sa nu se mai intample acest lucru? dau funda.

Răspuns Câştigător
| Radu78 a răspuns:

Trebuie sa il reinstalezi. Aceiasi problema am avut-o si eu si asa am rezolvat o

2 răspunsuri:
| Kosmin19 a răspuns:

Dezinstalezi CS-ul si-l instalezi iar happy si problema e rezolvata

| SKuLL909 a răspuns:

Ca sa stii de acum inainte problma asta e cu bind.u...ai grija cu sv folosite foarte des mai ales cele cu respawn... Deci, dupa cum spun si ceilalti reinstalezi cs happy