| Ifrim_Mihai_1998 a întrebat:

Am o problema la cs go, când întru pe mapa sa joc, după câteva secunde se face monitorul negru dar pot sa ma mișc sau sa trag, cred ca de la noul update din 26 sau 27 martie, ce pot face?

3 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Salut! Încearcă să repari fisierele sau să reinstalezi jocul.

Daca minimizezi jocul și apoi în maximizezi te ajuta la ceva?

E probabil sa fie bug de la ei, care presupun că se va rezolva in update-ul viitor.
Am pățit și eu ceva asemănător.

| NiculaiMarianTraian a răspuns:

Aceasta problema apare din mai multe cazuri:
1. Temperaturi ridicate la placa video
2. Driver la placa video neactualizat
Si ai putea sa incerci dai si verify files games, dar cea mai posibila problema e cea de la numarul 1
Sfaturi:
1.Curata placa video de praf
2.Inlocuieste pasta termoconductoare de pe placa video si daca vrei si de pe procesor.
3. Mai adauga venitilatoare in carcasa
Funda?

| Ifrim_Mihai_1998 explică (pentru NiculaiMarianTraian):

Am laptop, am uitat sa precizez. Plus ca pana la ultimul update mergea perfect