| Girly97 a întrebat:

Astăzi ne-am mutat Internetul la UPC, unde avem și cablu de un an. Problema este că de când avem noul Internet oricând intru pe Google ecranul devine negru pentru câteva secunde incontinuu și abia dacă reușesc să fac ceva. Programele de pe calculator nu par să fie afectate. Posibil ca Internetul prea rapid să nu fie compatibil cu calculatorul meu? Vă mulțumesc mult.

1 răspuns:
| Eugen80 a răspuns:

Nu exista asa ceva.
Dezinstaleaza google chrome, restarteaza calculatorul si instaleaza ultima versiune de Chrome si apoi incearca.