| sensei123 a întrebat:

Am și eu o problemă cu calculatorul. Când îl aprind monitorul rămâne tot negru iar după 10 secunde calculatorul se oprește și se re-aprinde. Dacă mă puteți lămuri de ce face asta ar fi ok.

3 răspunsuri:
| Beres_Andrei_1982 a răspuns:

Ramii sunt de vina

| HailSithis a răspuns:

Du-l la biserica.

| Golosie_Gianino_2000 a răspuns:

Uita-te la cablu vga sau hdmi să nu fie iesit sin slot (dacă ai placa video dedicata) eu cred ca din cauza asta se stinge monitorul.Iar calculatorul se poate stinge din cauza sursei dacă îi prea slabă(w putini)sau din cauza baterie de la placa de baza. Eu sincer te sfătuiesc sa te duci la un centru de reparatii