| allyna123 a întrebat:

Am o problema la disk E cand intru nu imi apar dintre folderele pe care le aveam decat unul si daca il sterg pe acela mi-l da pe urmatorul. Problema este ca am ajuns a un folder pe care nu pot sa il sterg imi spune ca directorul nu este gol. Cum as putea sa imi recuperez folderele? Si inca ceva nu sunt ascunse pentru ca ma incercat si optiunea cu hidden si nu e de acolo.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tot vrei sa stergi totul formateaza disk ul dai clik dreapta pe disku dorit si scrie formas disk dai acolo si ii dai start ar dura vreo 2 min cred depinde de fisierele care le ai! fundita!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca vrei sa le recuperez dar ai putea sa faci cum am spus eu si sa ti downladezi ce ai avut daca vrei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Funda