| Ryo a întrebat:

Am o problema la pc, disck-ul E s-a blocat adica acolo aveam multe foldere iar acum cand intru nu imi arata decat unul di ntre ele.Nu stiam cum sa imi salvez muzica asa ca copiam continutul folderului respectiv si il mutam in dick D apoi il stergeam pe acela si imi venea urmatorul folder dar am ajuns la un folder pe care nu pot sa il mai sterg deoarece calculatorul nu ma lasa. Mai am vreo sansa sa salvez muzica pe care o am disk E si nu pot sa ajung la ea? Vreau sa mai spun ca nici macar disck-ul nu pot sa il formatez pentru ca la fel pc-ul nu ma lasa.

1 răspuns:
| itsoft a răspuns:

Daca esti draguta si poti sa ma contactezi pe ID:itsoft_2011 iar eu voi intra in pc tau sa vedem despre ce este vb! Ori sunt ascunse acele foldare ori ai un Locked care nu iti da voie sa acesezi acolo!