| Anonymunon a întrebat:

Am o problema la Fifa online2 cand dau pe launche imi spune problem with the network connection.dau funda cine ma ajuta

Răspuns Câştigător
| tudo393 a răspuns:

Eu stiu ca fifa online 2 nu mai exista...adica cei de la IAH games au pus capat jocului...in schimb este un joc destul de asemanator Fifa World gratis pe care il poti lua de pe Origin..eu pe acesta il joc in loc de Fifa online 2

2 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Vezi daca mai ai internet.Fa o resetare a router-ului.

| AdyXtr a răspuns:

Din sursele mele serveru de fifa online 2 nu mai este disponibil, acum toti jucatori trecand pe fifa online 3, salut.