| MirceaBBS a întrebat:

Am o problema la metin2 ro, cand intru pe site sa downloadez, dau run, si cand imi apare downloaderul se descarca si cand ajunge la 99% se blocheaza si sunt nevoit sa dau restart la pc.va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| Cristyan99 a răspuns:

Salut! in primul rand trebuie sa astepti cand se incarca la mine am asteptat chiar si 5 minute pana a intrat in el. daca nu e asta trebuie sa schimbi windowsu ( de preferat windows 7, vista, sp 2, 3) ca sa mearga asa am facut si eu happy funda happy?