| nicusor123 a întrebat:

Am o problema. la minecraft.intru in joc dau singleplayer aleg o lume si apoi se incarca.cand sa intru in joc sa inchide minecraft ceva idei?

3 răspunsuri:
| TrendyHedgehog a răspuns:

Dai force update cand il deschizi.

| TrendyHedgehog a răspuns:

Atunci cauta pe net minecraft cracked si descarca-l.Vezi daca merge asa, daca nu, nu stiu de la ce ar putea fi :/

| danteewerr a răspuns:

Un joc de retardați mintal! Nu pot să ințeleg cum pot juca unii o asemenea atrocitate de joc! Mai bine mergi la un control la psihiatrie să te controloezi, poate suferi de ceva!