| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema legata de jocuri... Nu mai imi merg jocurile straight face De fapt, aud sunetul din jocuri dar nu vad imaginile (ecranul se face negru). Am scanat PC-ul de virusi in speranta ca e din cauza virusilor dar... 0 virusi. Am date importante si proiecte pe PC cam de 80 GB si nu imi permit sa cumpar dintr-o data atatea DVD-uri.
Ce solutii ar fi in rezolvarea acestei probleme? (Fara reinstalare de Windows!) (P. S. Placa video am reinstalat-o dar la fel...)

Răspuns Câştigător
| DragosConstantin a răspuns:

Iti trebuie o placa video mai performanta happy ceea pe care o ai tu nu cred ca indeplineste cerintele pe care ti le cere jocu sau poate e si de la procesor ca nu indeplineste nici el cerintele jocului.

| Waarior25 a răspuns (pentru DragosConstantin):

Pana acum mergeau toate jocurile... De ex: Acum 2 zile jucam Call Of Duty si acum nu mai merge... Asa face la toate

| DragosConstantin a răspuns (pentru Waarior25):

Uita-te in unitatea de baza sa vezi daca e bine cuplata placa video sau alta componenta.

3 răspunsuri:
| Baraumba a răspuns:

Vezi, poate ti-a picat placa video