| anonim_4396 a întrebat:

Salut ajutati-ma pls am un laptop Lenovo G560 de curand am reinstalat windows-ul (7 ultimate) si dupa o saptamana de la reinstalare orice browser as folosi (mozoilla, internet explorer, google chrome)merg foarte foarte greu si google chrome nici nu se duce la pagina care o dau...ce s-a intamplat? e posibil sa fi sters ceva? am scanat si n-am virusi deci ce poate fi si nu stiu cum sa dezinstales google chorm sa vad daca reinstalat merge... opinii si sfaturi plz
P.S la unele site-uri cum ar fi travian facebook google merge bine da la altele....se blocheaza

Răspuns Câştigător
| eustefan a răspuns:

Pai e problema browserului dezinstaleazal si baga-l din nou da cand descarci sa NU AI NICI UN PROGRAM DESCHIS.

| anonim_4396 explică (pentru eustefan):

Da dar la toate si la mozilla si la internet explorar si la google chrome?

| eustefan a răspuns (pentru anonim_4396):

La care browser descarci

| anonim_4396 explică (pentru eustefan):

Ma refer ca daca ar fi o problema de browser ar fi doar la una......asta nu inteleg de ce la toate? si scuze de deranj da meriti o funda

| eustefan a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta e problema windows-ului mai bine iti pui windows xp si iti va merge bine si iti descatci doar un browser atat nu mai multe sau folosesti internet explorel