| Mari34512345678910 a întrebat:

Am o problema! Mi-am resetat ieri smartphone-ul,mi-am facut cont google,am dat pe market(magazin play),am asteptat si mi-o vibrat asa vam vam vam vam si scria :procesul android... aplicatia s-a oprit in mod neasteptat, ce s-o intamplat? Am mai intrat de multe ori pe aplicatie si tot asa facea! tot l-am repornit, i-am mai facut inca o resetare si tot nu merge, am un Samsung galaxy mini 2! Va rog, daca stiti ceva ajutati-ma!

1 răspuns:
| Alexul99 a răspuns:

Du-te cu telefonul la un service sau vorbeste cu cineva care se pricepe, nu ne putem da seama ce s-a intamplat doar din atat..banuiesc ca trebuie o resoftare