| Alcs a întrebat:

Am nevoie urgenta de cineva care se pricepe la telefoane. Am in Samsung Galaxy Ace si nu stiu de ce cand vreau sa intru pe Google imi zice :,, Aplicatia Cautare Google(procesul com.google.android.googlequicksearchbox) s-a oprit in mod neasteptat. Ce e de facut sad?

1 răspuns:
| MyNameIsCata a răspuns:

Nu stiu ce are.Si eu am Galaxy Ace si nu face asa. Poate e replica.Du-l la un specialist IT sau intra in setari si dai pe mana aceea care scrie accesibilitate si de acolo cauti ce ti-e blocat. Sper sa mearga daca nu dai la revenire din fabrica