| nonamed a întrebat:

Am o problema. Nu pot intra in Fifa 14 deoarece imi aparare eroarea "msvcp100.dll in missing from your computer ".
Am Windows 7 ultimate pe 32 de biti, si am nevoie de un mic ajutor.
Ofer Fundaaa!

5 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Pot fi 2 probleme si anume :
- ori crack-ul nu e bun
-ori antivirusul ti-a sters acel fisier!
Daca esti sigur ca crack-ul e bun atunci dezinstaleaza jocul, opreste antivirusul (dezactiveaza-l) si reinstaleaza jocul! Nu porni antivirusul pana nu intri in joc sa vezi ca merge... Bafta!

| M0scraciun a răspuns:

Pai trebuie sa instalezi Microsoft Visual C++ 2010 Service Pack 1 Redistributable Package MFC Security Update ca sa nu iti mai dea eroarea aia...=)

| M0scraciun a răspuns:

Funda?

| Iulian_Leanta_1997 a răspuns:

Am si eu aceeasi problema sad

| HERjud a răspuns:

Pai ai instalat driverele? Am avut si eu aceeasi problema, dar dupa ce le-am instalat nu a mai aparut eroarea