| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema va rog mult sa ma ajutati cei care stiu.am descarcat metin2 united am dezarhivat si cand dau pe autopatcher sa deschid metinul imi da o eroare si zice "The application failed to initialize (0xc0000135). Click OK to terminate the application.". Cei care stiti va rog mult sa ma ajutati. Dau funda jur!

Răspuns Câştigător
| ABY4 a răspuns:

Iti trebuie programul framework 2.0 funda?

1 răspuns:
| Cartitza a răspuns:

Vezi acolo ca ai in pachet autostart si metin2United.exe doar dai acolo si incepe instalarea... funda?