| SwimmerAdi a întrebat:

Am o tableta si am pus-o la incarcat chiar si asa nu se mai aprinde am bagat si inainte un alt incarcator si s-ar putea ca asta sa fie problema. puteti sa imi spuneti ce asa putea sa ii fac ca sa o repar.

1 răspuns:
| tpuVLADD a răspuns:

Problema era acel alt incarcator. Daca nu merge sa se deschida, incearca sa ti mai mult apasat butonul de ON/Off, sa daca nici asta nu merge, ar trebui sa ii restartezi sistemul complet, dar nu stiu cum faci asta.