| Anonim13524 a întrebat:

Am facut o comanda la un telefon Ulefone S8 care mi-a venit dar problema e ca nu se aprinde si nu stiu de ce. L-am bagat si la incarcat dar nu se aprinde ce problema ar putea sa fie?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Problema este la ULEFONE. Brand necunoscut.

| Ironwin a răspuns:

Daca a stat la incarcat cel putin 30 de minute si nu porneste, atunci nu ai decat varianta sa il trimiti inapoi.

| Edward_Eddie_2001 a răspuns:

Ia banda de pe baterie jos!

| Pavel_Elena_1984 a răspuns:

Salut! Am facut o comanda la un telefon Ulefone S8 care mi-a venit dar problema e ca nu se aprinde si nu stiu de ce. L-am bagat si la incarcat dar nu se aprinde ce problema ar putea sa fie?

Adaugă conţinut răspuns

Salut! Am facut o comanda la un telefon Ulefone S8 care mi-a venit dar problema e ca nu se aprinde si nu stiu de ce. L-am bagat si la incarcat dar nu se aprinde ce problema ar putea sa fie?

Adaugă conţinut răspuns