| Ovidiu a întrebat:

Am un calculator care nu este conectat la internet si nu am unde sa-l conectez.:d Vreau sa-mi dati un link de unde pot descarca un antivirus care nu are nevoie de net si de update(ca sa imi mearga antivirusul) cand il instalez. dau funda+ vot.

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti descarca orice program antivirus, doar ca iti va proteja calculatorul numai fata de virusii pe care ii are in evidenta la data descarcarii si nu pentru cei care apar ulterior. Numai bine!

| WR104 a răspuns:

Toate au nevoie de internet ca sa functioneze corect, dar daca nu conectezi la internet calculatorul respectiv nu prea iti trebuie antivirus.

| bogz a răspuns:

Daca vrei un link ai nevoie de internet, cauta pe la priteni un antivirus pe cd.Nu poti accesa un link fara internet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Downloadezi avast si un update patch, e suficient cat sa nu ai probleme prea mari cu pc-ul respectiv. http://www.avast.com/download-update